Pasażerkowe podróże

27 paź 2015

CZECHY

SZWAJCARIA
Bazylea funkcjonuje inaczej

SZWECJA


kraje, które dotychczas odwiedziłam

Kolejne kraje i miejsca będą pojawiały się wraz z publikacją relacji z danego miejsca na blogu.

12 komentarzy:

 1. Ho ho ho ile państw, wow!!! <3 Zazdro kompeltneee! Oszalałam od nadmiaru koloru na tej mapie o!
  W ogóle chciałam wejść na Twojego bloga i wyświetlił mi się komunikat, że blog został usunięty, ale jakoś Cię odnalazłam i widzę, że zmieniłaś adres bloga! Mam nadzieję, że będą mi się pojawiały posty w aktualnościach :)
  Czekam na relację z tych wszystkich miejsc - szczególnie z Włoch taaak! Jaaa to wszystko autostopem? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwielbiam Twój entuzjazm, aż się człowiekowi chce zapełniać kolejne kraje dla takiej euforii :D
   i nie, nie wszystko autostopem, chociaż duża część - Bałkany zjeżdżone całe w ten sposób, na zachód zazwyczaj już jednak docierałam w bardziej cywilizowanych warunkach. a relacja z Włoch pewnie kiedyś będzie, ale biorąc pod uwagę moje tempo to chyba jeszcze długo poczekasz, bo to jedne ze starszych moich podróży ;)

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że moja mapa odwiedzonych miejsc na świecie też kiedyś będzie mogła podobnie wyglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z pewnością z czasem nawet przerośnie tę moją! grunt to robić wszystko, żeby spełniać swoje marzenia. mnie marzy się zobaczenie całego świata. życia i kasy mi na to nie starczy, ale robię co mogę. szukam tanich lotów, tanich noclegów, kombinuję jak upchnąć to w dni wolne, żeby stracić jak najmniej urlopu i... jakoś się to kręci. Tobie też zacznie, trzymam za to mocno kciuki! :)

   Usuń
 3. Sporo krajów zwiedziłaś. Ja na swoim kącie mam może połowę tego. Ale byłem także w kilku krajach, w których Ty jeszcze nie byłaś:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj, powiedzmy sobie szczerze, że ilość krajów nie odzwierciedla dokładnie tego gdzie się było. bo na przykład w Chorwacji zwiedziłam kilka, kilkanaście miejsc a w Niemczech byłam tylko w Berlinie

   a krajów, w których byłeś a ja nie niesamowicie zazdroszczę! :)

   Usuń
 4. Jestem pod wrażeniem! Nasza mapa Europe nie jest nawet w połowie tak okazała. Jak długo już podróżujesz po Europie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaczęłam w 2010 roku i od tego czasu staram się kilka razy w roku gdzieś wyskoczyć. mapa wygląda imponująco, ale nie jest miarodajna, bo są kraje, w których zwiedziłam sporo miejsc a są takie, w których byłam tylko w jednym miejscu. lepsza byłaby mapa z takimi pinezkami gdzie zaznaczone są konkretne miejsca, ale niestety nie znalazłam takiej.

   Usuń
  2. Ale to i tak sporo :) Czekam na wpisy z pozostałych miejsc! :)

   Usuń
 5. wow! super! Gratuluję takiej ilości! Chciałabym chodź tyle zobaczyć :)
  Po za granicami kraju byłam tylko w Niemczech ( obóz strażacki), Litwa (aquapark) i Czechy ( taka wycieczka do Czeskiego Cieszyna). Tak jak ja czuję to na prawdę Niemcy tylko zwiedziłam i trochę poznałam ich życia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem pewna, że jeszcze wszystko przed Tobą i jeszcze trochę a Twoja mapa odwiedzonych miejsc będzie wyglądać równie imponująco :)

   Usuń
 6. Ciekawy wywiad i fajny przekaz informacji jak stać się perfekcyjną copywriterką
  wybrane typy maszyn czyszczących

  OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.