354. Niemcy

16 wrz 2010


Berlin zawsze odgrywał ważną rolę na mapie Europy, bez względu na to jak silnie wiał wiatr historycznych zmian. Urokiem prężnego miasta przyciąga od najbardziej wybrednych turystów, intelektualistów, badaczy i historyków, spragnionych wiedzy studentów, po wyzwolonych uczestników parad miłości.
Ciekawostki czyhają prawie na każdym rogu tego miasta. Niesamowitym widokiem są snujące się w wielu punktach rurociągi, które pomalowano na dość nietypowe kolory różowy i fioletowy. Pomysłodawca wyszedł pewnie z założenia, że nijak nie da się ich ukryć i tak je wszyscy zauważą, więc niech chociaż zapadną turystom w pamięci w romantycznych barwach. Zmęczonych spacerowaniem turystów ukoi zapewne myśl o przejażdżce berlińskimi ulicami i nie czym innym jak DDR-owskimi trabantami. Kartonowe automobile można wynajmować na godziny.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.