Pasażerka

5 sie 2015

Sarajewo 2014
Agata, 30, Trójmiasto

Pochodzę ze Stalowej Woli, studiowałam w Lublinie, miałam okazję również mieszkać w Zakopanem i Katowicach. Obecnie mieszkam i pracuję w Trójmieście. Z wykształcenia socjolog, z zawodu pracownik uczelni państwowej. Prywatnie miłośniczka podróży, autostopu, aktywnego trybu życia, historii, Bałkanów, chodzenia po górach, geocachingu, literatury podróżniczej i dźwięków muzyki, która gra mi nie tylko w duszy. Najlepiej czuję się w drodze, wszak to nie cel jest najważniejszy, ale sama podróż do niego.

Pocztówki, które są dla mnie swoistym oknem na wielki świat, zbieram od dziecka, natomiast w 2009 roku rozpoczęłam swoją przygodę z postcrossingiem, która - z mniejszymi lub większymi przerwami - trwa do dziś.

Blog powstał w 2010 roku z pasji odkrywania świata i chęci podzielenia się sukcesywnym odkrywaniem miejsc nowych, ale i miejsc znanych - na nowo. Początkowo dotyczył ściśle pocztówek, które otrzymałam, z czasem stał się miejscem, w którym dzielę się z czytelnikami również swoimi relacjami i zdjęciami z podróży, które są dla mnie bardzo ważnymi momentami życia. W 2015 zyskał również swoją obecną nazwę.

1 komentarz:

  1. Witaj Agata, piękny kolor włosów 😃😃😃 fajne masz pasje. Ja też Górołaz więc myślę że dobrze się u mnie poczujesz.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.