229. Stany Zjednoczone

11 cze 2010


od: Emily


McDaniel College jest czteroletnim kolegium sztuk wyzwolonych w Westminster w stanie Maryland. Kolegium ma również kampus w Budapeszcie na Węgrzech. Do lipca 2002 roku był znany jako Western Maryland College, obecnie szkoła nazywa się McDaniel College na cześć jednego z absolwentów, który oddał życie w służbie uczelni.
McDaniel College jest akredytowany przez komisję szkolnictwa wyższego ze stowarzyszenia szkół oraz szkół wyższych stanów środkowych. Posiada również specjalne akredytacje dla swoich programów dotyczących chemii, pracy socjalnej i kształcenia nauczycieli. These accreditations are special and highly selective societies to gain membership in. McDaniel is also a member of the Phi Beta Kappa Honor society to which only 4.8% of United States colleges or universities belong. Te specjalne akredytacje i wysoce selektywny nabór na członków McDaniel spowodowały, że kolegium należy do społeczności Phi Beta Kappa, do którego należy tylko 4,8% szkoł lub uczelni Stanów Zjednoczonych.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.