801. Rosja

9 lut 2012


od: Viktoria


Tajemnicze miasto i tajemniczy pomnik pochodzi z Rosji i jest to najdokładniejsza informacja jaką mogę podać na temat przedstawionej kartki. Niestety, na pocztówce nie znalazłam żadnych informacji na ten temat zarówno od wydawcy, jak i adresatki pozostaje mi więc po prostu kontemplować tę kolumnę bez zagłebiania się w jej pochodzenie.

1 komentarz:

  1. A ja wiem co to :P A raczej znalazłam :P Metodą: znajdź podobną grafikę w google: Znalazło mi tę stronę: http://www.agtu.ru/spanish/sistema_educativo_ruso skąd domyślałam się, że to jakiś pomnik w Archangielsku, później po rusku wpisałam w grafikę: pominiki Archangielsk i tadam, masz pocztówkę z Obeliskiem Sewera: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%BA_%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B0, jest to: pomnik monumentalnej sztuki regionalnej kategorii ochrony w centrum Archangielsk, niedaleko budynku administracji w regionie Archangielska na Trinity Avenue . Otworzyć 7 listopada 1930 . Poświęcony tworzeniu Terytorium Północnego . ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.