1435. Oman

26 lut 2013


Zamek Nakhal to duży fort na Bliskim Wschodzie w regionie Batinah Al Sułtanatu Omanu.
Fort, zwany także Husn Al Heem, leży 120 km na zachód od stolicy, Muscatu, i znajduje się przy wejściu do Wilayt Nakhal w Wadi Ar Raqeem. Architektura tego fortu nie wzoruje się na żadnym konkretnym stylu, ponieważ został zaprojektowany wokół skały o nieregularnym kształcie.

5 komentarzy:

 1. Zazdroszczę, mi ostatnio nie udaje się za bardzo z aranżacją swapów, nawet nie takich egzotyków, ale nawet brakujących krajów z Europy, takich jak np. Rumunia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja teraz ze swapami też słabo. rzadko kiedy mi ktoś w ogóle odpisuje, nawet jeśli wybieram całkiem popularny kraj jak Belgia, z której nie mam prawie nic, a jeśli już mam to w większości jest to badziew.
   pod względem swapów najlepszy rok dla mnie to był 2011, z tego też roku jest właśnie mój Oman. a potem było już cooooraz ciężej, niestety. także życzę wytrwałości w umawianiu się na swapy.

   Usuń
 2. Wspaniała pocztówka, ciekawa jestem jak w istocie prezentuje się ta forteca na naturalnym projekcie skalnym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic tylko udusić z zazdrości!!!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się post, będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad - napisz komentarz, daj lajka pod postem na FB lub polub mój profil na FB: Pasażerka palcem po mapie

SZABLON BY: PANNA VEJJS.